Webinar: Analitik Hiyerarşi Prosesi

Ana Sayfa|Yalın Üretim|Webinar: Analitik Hiyerarşi Prosesi
Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Karşımıza çıkan seçim problemler eğer tek kriterli olsaydı işimiz gerçekten epeyi kolay olurdu: En az maliyetlisini al ya da en sağlamını ya da en ucuz yedek parçası olanı ya da en kısa sürede teslim edileni… liste böyle uzayıp gidebilir.

Peki ya bunların tamamı seçim kriteri olsaydı ve bunları sağlayan birden fazla kaynak? Başvurabileceğimiz iki temel yol var: Birincisi sezgilerimize güvenmek -ki kriter ve kaynak sayısı arttıkça yanılma olasılığı da artacak- ya da analitik bir yöntem kullanmak.

Bu webinarda; iş hayatından (tedarikçi seçimi vb), özel hayata (otomobil almak vb) kadar her alanda karşılaşabileceğimiz birden çok kriterin ve alternatif kaynağın olduğu durumlarda seçim yapmak için kullanılan, yaygın analitik yöntemlerden biri olan AHP’yi (Analitik Hiyerarşi Prosesi) İlker ÖZEN’den dinleyeceğiz.

Tarih: 16 Mayıs 2021, Pazar
Saat: 14.00-16.00
Eğitmen: İlker ÖZEN (Özgeçmiş)

ONLINE KAYIT FORMU

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz başarılı olarak gönderilmiştir. Giriş bilgileri webinar günü kayıt formunda yer alan e-posta adresinize iletilecektir.
Mesajınız gönderilememiştir. Lütfen tekrar deneyiniz.

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don’t worry, we won’t send spam!

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
Go to Top